Připravili jsme pro Vás nový web

Připravili jsme pro Vás nový web s rozšířenou nabídkou našich služeb o další produkty. Liniebox.cz se mění na značku Popapej.cz.


Pokud chcete zůstat na webu liniebox.cz, okno můžete zavřít.
Zavřít okno Přejít na nový web
Program pro muže 6.500 kJ/den | Krabičková dieta LINIEBOX

Program hubnutí 6.500 kJ/den – program vhodný pro muže

Ideální program pro všechny, kteří chtějí zhubnout

Zbavte se nadváhy trvale a bez drastických diet.
Program hubnutí LINIEBOX je pohodlnou a zdravou metodou, jak účinně a efektivně zhubnout. Mizí pouze tuk, nikoliv svalová hmota. Za 12 týdnů můžete ideálně zhubnout 6 až 12 kg.

Stačí, když budete jíst denně 5 nutričně vyvážených jídel po dobu alespoň tří měsíců. Tato jídla jsou připravována z čerstvých surovin, jsou bez konzervantů a chemie. Jídelníček je velmi pestrý a připravovaný podle tradičních receptur. Složení jídelníčku a kalorická hodnota porcí je uzpůsobena individuálním potřebám každého strávníka. Jídlo vám doručíme v krabičkách hotové na pět, šest nebo sedm dní. Hubnutí neznamená hladovění. Naopak. Pokud začnete s krabičkovou dietou, což znamená jíst pravidelně a často, budete předcházet hladu, snížíte tím riziko nárazového příjmu potravy. 5 připravených porcí jídel denně můžete jíst v pravidelných intervalech. Proto tak snadno nenecháte mezi jednotlivými jídly větší časové pauzy než cca 3 hodiny. Nakoupíme za vás, uvaříme za vás, vy už budete jen zdravě jíst a hubnout. Hubnutí bez cvičení může být fajn.


TÝDEN NA ZKOUŠKUHUBNUTÍ NA 5 DNÍHUBNUTÍ NA 6 DNÍHUBNUTÍ NA 7 DNÍ
1 den
ZDARMA
NEJVÍCE POPULÁRNÍsobotní oběd a večeře
určené ke zmrazení
sobotní a nedělní oběd a večeře
určené ke zmrazení
Cena
za týden
1.600 Kč2.000 Kč2.400 Kč2.800 Kč
Cena za cyklus
(4 týdny)
x7.800 Kč9.400 Kč11.000 Kč

Cena je bez dopravy.

Liniebox


S programem LINIEBOX jíte, na co jste zvyklí. Jíte chutně, často, ale pravidelně a jen tolik, kolik váš organismus potřebuje.

LINIEBOX s.r.o.

  Brno - Kolejní 14

   +420 774 120 171

   info@liniebox.cz

Sledujte nás