Připravili jsme pro Vás nový web

Připravili jsme pro Vás nový web s rozšířenou nabídkou našich služeb o další produkty. Liniebox.cz se mění na značku Popapej.cz.


Pokud chcete zůstat na webu liniebox.cz, okno můžete zavřít.
Zavřít okno Přejít na nový web
Reference klientů | Krabičková dieta LINIEBOX

Reference klientů

Ivo, 28 let
Krabičky LINIEBOX jsem si u Vás bral v létě a na rozdíl od jiných diet mě hlavně pomohlo, že jogurty, sušenky a další výrobky necháváte v původním balení a nepřebalujete je, jak ostatní konkurenční firmy, toto mě také naučilo co si mám koupit v obchodě. No výsledek je neuvěřitelný, schodil jsem několik kg a váhu si stále udržuji. Chtěl jsem tedy poděkovat za super dietu.


Ivana, 31 let, 2 děti
Po porodu prvního dítěte jsem se rozhodla, že se zbavím nadbytečných kil... jenomže, jak na to..., vyzkoušela jsem už spoustu diet (jako asi každý, kdo chce zhubnout), následné jojo efekty a hladovění jsem už nechtěla podstupovat, tak jsem pořád hledala, co by pro mě bylo asi nejlepší... Na doporučení kamarádky jsem vyzkoušela "krabičky" firmy Linie Box, protože jsem šla do hubnutí s velkým odhodláním a nadšením, tak začátky byly lehké, hubla jsem vcelku rychle, u toho jsem cvičila a vše bylo v pohodě, samozřejmě přišly i krize, ale ty se dali krásně utlumit kouskem kvalitní hořké čokolády nebo i něčeho nezdravého, ale potom se člověk nesmí zapomenout vrátit zpět. K mému překvapení - což jsem u jiných diet nezažila bylo to, že jsem měla u "krabičkování" najednou spostu energie a dobré nálady, jídlo bylo chutné, spousta ovoce, zeleniny.., myslím, že normálně na to člověk tolik nemyslí, že by měl třeba ke každému jídlu mít jednu porci.

Za 12 týdnů krabičkování jsem zhubla 7 kg, cca 8cm přes boky a cca 8cm v pase, což byly skoro dvě konfekční velikosti!!! Byla jsem nadšená!!! A navíc, pokud člověk změní životní styl, což je potřeba, tak se i krásně udržuje. Asi po 3/4 roce jsem otěhotněla, takže diety šly stranou, ale po porodu druhého dítěte, když jsem přestala kojit jsem se rozhodla jít do toho znovu a opět úspěšně, zhubla jsem za 12 týdnů 8 kg, přes boky i břicho opět po cca 8 cm a jsem spokojená, nyní jsem při hubnutí chodila cvičit novinku Vacu Shape a potom Power Plate, který cvičím dodnes v udržovací fázi a váhu si plus mínus držím.

Uvidím, jak na tom budu po zimě, ale když vím, že Linie Box funguje skvěle, tak jsem připravená začít znovu!! Ne ale s 8kg nadváhou.-)) Chtěla bych všem, kdo se pro "krabičky" rozhodnou vzkázat, že je to hlavně o tom, jak si to nastavíte v hlavě a Linie Box to pak jen skvěle doplní:-))))

Hanka, 27 let, 1 dítě
Dietu jsem držela 4 měsíce po porodu a musím říct, že jídlo vynikající a pokaždé jiné..sama bych si nic takového nepřipravila...naučí člověka pravidelně jíst ...což Vám vydrží i po dokončení dietní kůry. Zhubla jsem 12 kilo..po té jsem měla asi 4 měsíce pauzu ...kdy jsem nepřibrala ...a chtěla zhubnout dál...a to další 4 kila...děkuji linii box za vynikající jídlo a hlavně mě udělali šťastnější a lehčí.


Hanka předtím / Hanka potom

Vaše zkušenosti s LINIEBOX

Jiřina
Dietu od firmy liniebox držím už druhý týden a podařilo se mi zatím zhubnout 2,5 kg. Začínám se cítit líp a líp a nálada stoupá.... určitě všem doporučuji.

Martina, 32 let, 2 děti
Dietu od firmy Liniebox držím už sedmý týden, zatím jsem zhubla 5 kg, ale co je podstatné, dieta mi velmi chutná. V minulosti jsem už zkoušela krabičky od konkurenční firmy a přesto že byly podstatně dražší než Liniebox, jídla byla bez chuti a často se mi z nich dělalo špatně. Ovšem tato jídla jsou opravdu vynikající, vše výborně ochucené, zatím mi chutnalo opravdu všechno, takže tímto zdravím kuchaře, kteří dietu připravují :) Pokud se budu někdy ke krabičkám vracet, rozhodně k této firmě.

Míša, 28 let, 2 děti
Chtěla jsem po druhém dítěti zhubnout 10kg, abych se dostala zpěz na svoji váhu, ale nešlo to. Mluvila jsem s kamarádkou a ta mi vykládala o krabičkové dietě - Liniebox. Moc se mi to zalíbilo a řikala jsem si, že to skusím. Krabičky jsem si vzala na 3měsíce a musím uznat, že jsem byla moc spokojená, jídlo bylo moc dobré. Za 3 měsíce jsem opravdu zhubla 10kg, takže jsem maximálně spokojená. A to jsem vůbec necvičila. Z krabiček jsem opravdu nadšená a můžu je všem doporučit, je to super!!! Člověk nemá vůbec hlad a přitom hubne!!!!!!!

Marie, 42 let
Jako asi každá žena jsem v životě držela spoustu diet. Některé byly úspěšné jiné méně, ale bohužel po nějakém čase se váha opět vrátila nebo i navýšila. Od kamarádky jsem se dozvěděla o "dietě v krabičkách" od firmy Liniebox, tak jsem se rozhodla ji vyzkoušet. Byla jsem mile překvapená, že dieta může chutnat :-). Jídelníček je pestrý, spousta zeleniny, ovoce a občas i nějaká sladkost! Při této dietě jsem se cítila plná energie, žádná únava a bolest hlavy jako u jiných diet.Za měsíc jsem zhubla 5 kg a cítila jsem se spokojeně. Při udržování váhy si nyní občas "dopřeji" od Linieboxu obědy-večeře a snažím se dodržovat stravovací režim, na který jsem si zvykla díky dietě.Teď už vím, že když budu potřebovat zase nějaké to kilo navíc zhubnout, tak mám s firmou Liniebox 100% úspěšnost. Touto cestou firmě moc děkuji nejen za výsledky, ale i za vstřícné a příjemné jednání. Všem LINIEBOX doporučuji!

Petra,33 let
Vzhledem k tomu , že jsem se již několik let trápila nadváhou a s menšími či většími úspěchy vystřídala spoustu diet bez dlouhodobého efektu, začala jsem se již smiřovat s tím, že svá kila neshodím. Ale odráželo se to na mé psychice i partnerském vztahu, byla jsem na tom s každou návštěvou zkušební kabinky v obchodech s oblečením hůř a hůř. Ovšem vše se změnilo s metodou krabičkové diety, kterou jsem si objednala u firmy Liniebox. Nejen, že jsem při ní jedla daleko více než jsem byla zvyklá (podotýkám, že velmi chutná a pestrá jídla, která jsou občas i sladká:-)), ale hlavně krabičková metoda fungovala. Velmi nenásilnou formou jsem za dva měsíce zhubla 9 kilo a koupila si konečně po pohodovém vyzkoušení v kabince nové oblečení:-) Naučila jsem se, že se vlastně o žádnou dietu nejedná , ale je to pouze o tom , že víte co a kdy jíte a stal se z této metody můj pravidelný stravovací návyk. Chtěla bych Linieboxu moc poděkovat za ukázání nové a konečně té správné cesty, jak se udržet perfektně fit:-)

Pavla
Objednala jsem si to na týden na zkoušku a jsem zatím spokojená, takže si zaplatím asi celý cyklus hubnutí

Liniebox


S programem LINIEBOX jíte, na co jste zvyklí. Jíte chutně, často, ale pravidelně a jen tolik, kolik váš organismus potřebuje.

LINIEBOX s.r.o.

  Brno - Kolejní 14

   +420 774 120 171

   info@liniebox.cz

Sledujte nás