Připravili jsme pro Vás nový web

Připravili jsme pro Vás nový web s rozšířenou nabídkou našich služeb o další produkty. Liniebox.cz se mění na značku Popapej.cz.


Pokud chcete zůstat na webu liniebox.cz, okno můžete zavřít.
Zavřít okno Přejít na nový web
Často kladené otázky - FAQ | Krabičková dieta LINIEBOX

Jak zhubnout s Liniebox

Jídla jsou vařena v konvektomatě v páře, a následně po jejich uvaření ještě v horkém stavu šokem zchlazena na 8 st. C, čímž je jejich trvanlivost prodloužena na 6 dní. Pokrmy je nutno uchovávat v lednici na 7 st. C. Po celou dobu si zachovávají vlastnosti čerstvě uvařeného jídla, stačí ho jen ohřát 3 min v mikrovlnné troubě na 700W. Více informací o uchovávání a čerstvosti potravin.

Vybíráme pro vás jen kvalitní suroviny.

Naší snahou je, aby se naši klienti naučili pravidelně stravovat sami, proto bychom doporučovali, aby se řídili dle jídelníčku z uplynulého týdne a porce si připravili podle nachystaných jídel dle svého odhadu. I o víkendu je důležité rozdělit si stravu na 5 porcí denně. Jeden den v týdnu může být volnější a porce můžou být větší. Pokud si jídlo nezvládnete sami nachystat, máme pro Vás připravený program na 6 nebo 7 dní. V neděli na 3 dny a ve středu na 3 nebo 4 dny.

Strava LINIEBOX na 5 dní zabere v lednici cca 1,5 police. Podívejte se na fotografie celého balení krabiček.

První úbytek váhy je již po prvním týdnu stravy LINIEBOX. Důležité je vydržet minimálně 4 týdny, aby si metabolismus zvykl na menší porce v pravidelných intervalech. Úbytek váhy je každý týden 0,5 – 1kg. Pravidelné stravování 5 – 6 porcí denně by se mělo stát vaším životním stylem.

Nejvhodnější je čistá nesycená voda v množství 2,5 – 3l denně, při fyzické námaze i více. Pro zpestření doporučujeme neslazené ovocné čaje.

Podle vaší potřeby zhubnout (1 týden cca 1kg), nejméně však 4 – 6 týdnů. Dále je však důležité se stravovat formou 5 porcí denně, pokud již nechcete hubnout, můžete si postupně zvětšovat porce. Potřebné je ale nevrátit se ke svým původním stravovacím návykům.

Ano, není problém týdny posunout dle vaší potřeby.

Neslazený čaj můžete pít v neomezeném množství, nejlépe však ovocný nebo zelený, lépe je však střídat s nesycenou vodou. Nesmíte však zapomenout, že černý a zelený čaj dehydratuje, je tedy potřeba ho zapíjet vodou.

1 – 2 neslazené kávy s mlékem (max. polotučným) denně můžete, pokud nemáte zdravotní problémy. Černá neslazená káva neobsahuje žádné KJ, ale také nedoporučujeme více jak 2 denně. Ke každé kávě by se měla vypít sklenice vody.

1 sklenička vína večer je dovolená, ale doporučujeme hodně zapíjet vodou nebo pít přímo vinný střik. Jiný alkohol se při redukci váhy nedoporučuje vůbec!

Strava je nutričně vyvážená , takže by pocity hladu neměly nastat. Pokud by se přece jen první 2 týdny pocit hladu dostavil, v důsledku změny stravy, může se konzumovat zelenina takřka bez omezení. Některé druhy ovoce s výjimkou banánů, hroznů a hrušek je možno 1 – 2 ks denně také přidat. Dále nízkotučné mléčné výrobky, avšak také v omezeném množství.

Poslední jídlo by mělo být 3 – 4 hod před spaním. V žádném případě není dobré poslední jídlo jíst v 17 hod a potom až do půlnoci hladovět. Raději si dejte menší druhou večeři např. nízkotučný bílý jogurt, zeleninový salát apod.

Pokud jste krabičky LINIEBOX bral/a min 4 týdny, měl/a byste i nadále dodržovat pravidelnou stravu 5 porcí denně a postupně přidávat množství. Takové stravování by se mělo pro vás stát životním stylem. Samozřejmě občasné vybočení nezpůsobí přibrání na váze. Po ukončení krabiček LINIEBOX, by neměl nastat jojo efekt.

Není problém vyměnit mezi sebou svačiny, nezaměňujte však snídani s obědem nebo oběd s večeří. Jídla jsou sestavena tak, aby vyhovovaly jednotlivým porcím dne.

Pokud má některý z našich klientů alergii, připravíme jídelníček z potravin, které jeho alergiím vyhovují. Pokud někdo nemá rád některá jídla, jídla vyměníme za taková, která vyhovují vašim požadavkům.

Při každé redukci váhy je doporučován pohyb. My doporučujeme 2x týdně 30 min. aerobního cvičení. Pokud není možnost takového pohybu, tak alespoň nepoužívat výtah, chodit na procházky nebo jít jednu zastávku tramvaje pěšky. Pokud někdo sportuje aktivně, tak bychom ženám doporučily program pro muže, který je sestaven do 6500 KJ a mužům udržovací program do 8000 KJ.

V Brně nabízíme svoz prázdných plastových obalů LINIEBOX.

Každý, komu není lhostejné životní prostředí, může v neděli při dovozu krabiček LINIEBOX předat řidiči prázdné a umyté obaly od jídel. Obaly budou následně ekologicky zlikvidovány.

Přijmáme platby na bankovní účet nebo v hotovosti. Můžete také platit stravenkami.

Liniebox


S programem LINIEBOX jíte, na co jste zvyklí. Jíte chutně, často, ale pravidelně a jen tolik, kolik váš organismus potřebuje.

LINIEBOX s.r.o.

  Brno - Kolejní 14

   +420 774 120 171

   info@liniebox.cz

Sledujte nás