Připravili jsme pro Vás nový web

Připravili jsme pro Vás nový web s rozšířenou nabídkou našich služeb o další produkty. Liniebox.cz se mění na značku Popapej.cz.


Pokud chcete zůstat na webu liniebox.cz, okno můžete zavřít.
Zavřít okno Přejít na nový web
Jak zhubnout s Liniebox | Krabičková dieta LINIEBOX

Jak zhubnout s Liniebox

Jak účinně zhubnout bez otřesných zážitků a následků, to je otázka, kterou se zabývá téměř každá žena a každý druhý muž. Hubnutí je snad nejdiskutovanějším slovem na světě v oblasti zdravého životního stylu. Obezita je velký problém a dieta je pro mnohé noční můrou. Představa radikálního omezování jídla, celodenního hladovění, neustálého počítání kalorií, konzumace jednotvárných práškových koktejlů nebo jiných přípravků k hubnutí není určitě pro nikoho lákavá.

Zdravým a efektivním způsobem jak relativně rychle zhubnout je změna stravovacích návyků. Odborníci tvrdí, že vhodně zvolená strava a stravovací návyky tvoří 70% výsledků zdravého hubnutí. Zbylých 30% při hubnutí se přisuzuje správnému a dostatečnému cvičení.

Program hubnutí LINIEBOX je systém stravování založený na nutričně vyvážené a chutné stravě, díky kterému dosáhnete redukce váhy. Jedná se o strav [removed][removed] u, která je připravována ze zdravých surovin a se správným poměrem bílkovin, tuků a sacharidů. Dodává organismu všechny potřebné látky a je zárukou dobré kondice a pohody i v případě, že se jedná o přijímání potravy s minimální kalorickou hodnotou. Jídlo neobsahuje konzervanty ani žádné chemické doplňky.

Hubnutí není umění, ale volba
Cílem programu LINIEBOX je změna stravovacích návyků, která ve svém důsledku vede ke kontrolované redukci nadváhy. Základem správné životosprávy je pravidelně a často jíst. Proto LINIEBOX, tzv. krabičková dieta, obsahuje pět chutných jídel denně. Vaším jediným úkolem je jíst v pravidelných časových intervalech už hotové jídlo. Nemusíte počítat kalorie, nepocítíte hlad, a přitom vaše přebytečná kila půjdou dolů. Celodenní strava se skládá ze snídaně, dopolední svačiny, oběda, odpolední svačiny a večeře. Jídlo je tepelně upraveno podle původních receptur v parních konvektomatech, tedy bez potřeby oleje, a poté šokově zchlazeno. Jsou v něm zastoupeny všechny důležité minerály, vitamíny a látky podporující řádné fungování lidského organismu. Podle volby délky programu (5, 6 nebo 7 dní) vám jídlo dodáme 1x. Rozvoz jídla zajišťujeme po Brně a Praze.

Hubnutí je fajn, když funguje!
Hubnout s programem LINIEBOX je velmi jednoduché:

  • nemusíte složitě počítat kalorie
  • jídlo je šokem zchlazeno, což prodlužuje trvanlivost
  • krabičková dieta LINIEBOX je připravena v balíčcích k okamžité konzumaci, stačí jen ohřát v mikrovlnné troubě
A kolik zhubnu a za jak dlouho?

Liniebox


S programem LINIEBOX jíte, na co jste zvyklí. Jíte chutně, často, ale pravidelně a jen tolik, kolik váš organismus potřebuje.

LINIEBOX s.r.o.

  Brno - Kolejní 14

   +420 774 120 171

   info@liniebox.cz

Sledujte nás