Připravili jsme pro Vás nový web

Připravili jsme pro Vás nový web s rozšířenou nabídkou našich služeb o další produkty. Liniebox.cz se mění na značku Popapej.cz.


Pokud chcete zůstat na webu liniebox.cz, okno můžete zavřít.
Zavřít okno Přejít na nový web
O nás | Krabičková dieta LINIEBOX

O nás

LINIEBOX byla založena s cílem pomoci zhubnout všem, kteří již nechtějí při hubnutí hladovět!
LINIEBOX je systém stravování známý pod pojmem „ krabičková dieta“ a jeho cílem je změna stravovacích návyků, která ve svém důsledku vede k redukci hmotnosti. Tato dieta je určena pro všechny, kdo se chtějí zdravě a chutně stravovat, a přitom ušetřit čas, starosti a peníze při vymýšlení jídel, nákupech a vaření.

Vyhovíme vašim představám
V současnosti poskytujeme naše služby celé řadě zákazníků ve věku 15-70 let s hmotnostmi od 50 kg do 150 kg. Mezi naše zákazníky patří lidé, kteří chtějí zhubnout, aby se cítili lépe, ale také lidé s různými zdravotními problémy, jako jsou např. diabetici nebo lidé před operacemi. Mezi naše zákazníky patří ale také mladé ženy a maminky, které se nemohou zbavit kilogramů navíc, ale nechtějí riskovat různé „ osvědčené“ postupy. A nebo pracovně vytížení lidé, kteří chtějí mít zajištěnou stravu po celý den. Škála lidí, kteří se rozhodli změnit životosprávu a zhubnout, je tedy velmi široká.

A jelikož vše začíná a končí kvalitou stravování, je LINIEBOX skvělým řešením!
Denní menu LINIEBOX je rozděleno do pěti porcí. Je zdravé, lehké a chutné s důrazem na dostatečné množství zeleniny a ovoce. Je připraveno vždy z čerstvých a kvalitních surovin. Strava je tepelně upravována podle původních receptur a poté šokově zchlazena. Jsou v ní zastoupeny všechny důležité minerály, vitamíny a látky podporující řádné fungování lidského organismu.Vždy v neděli navečer si vyzvednete nebo Vám dovezeme celodenní stravu na pět dní v týdnu, která se skládá ze snídaně, dopolední svačiny, oběda, odpolední svačiny a večeře.

Liniebox


S programem LINIEBOX jíte, na co jste zvyklí. Jíte chutně, často, ale pravidelně a jen tolik, kolik váš organismus potřebuje.

LINIEBOX s.r.o.

  Brno - Kolejní 14

   +420 774 120 171

   info@liniebox.cz

Sledujte nás