Připravili jsme pro Vás nový web

Připravili jsme pro Vás nový web s rozšířenou nabídkou našich služeb o další produkty. Liniebox.cz se mění na značku Popapej.cz.


Pokud chcete zůstat na webu liniebox.cz, okno můžete zavřít.
Zavřít okno Přejít na nový web
Jídlo do kanceláře | Krabičková dieta LINIEBOX

Jídlo do kanceláře

Program pro všechny aktivní lidi, kteří dbají na svoji životosprávu.
Nestíháte v práci najíst nebo zajít na oběd? Restaurace jsou příliš daleko od vašeho zaměstnání či domácnosti? A nebo jsou jídla v jídelně, kam chodíte na oběd, jaksi méně chutná a fádní a vy to už chcete konečně změnit? Nebo jen nemůžete najít restauraci, kde máte u jídel napsanou jejich energetickou hodnotu? No tak do toho!

Fit chutný oběd a svačina
S využitím naší nové služby, už nemusíte přemýšlet co si v práci zase dáte na jídlo. Zajistíme pro vás chutné a zdravé jídlo a vy se můžete plně věnovat vašemu zaměstnání. Nachystáme vám jídlo na celou pracovní dobu - FIT chutný oběd a k tomu jednu nebo dvě svačiny. Obědy připravujeme podle standardních receptů, výživné, se správnou mírou energetických hodnot (do 2.500 kJ), ale žádné dietní experimenty.

Cílem jídelníčku je udržet tělo v harmonii a rovnováze. Strava je proto připravována z čerstvých surovin, bez konzervantů a chemických přísad a v parním konvektomatu bez potřeby oleje.To znamená, že se nejedná o suchou dietu bez chuti, ale naopak o jídlo, na kterém si pochutná i velmi náročný strávník. Je to prosté, bude-li se cítit vaše tělo zdravě, bude svěží i vaše mysl.

Hotová jídla určená k okamžité konzumaci jsou balená do praktických krabiček, které lze ohřívat v mikrovlnné troubě. Nabídka je určena i těm, kteří ráno a večer jeďí společně s rodinou ale přes den nemají čas nebo náladu si jídlo kupovat a připravovat. Podívejte se na fotografie jídel a svačin.

Rozvoz jídel Brno

 • 1x týdně vám dovezeme objednaný počet hotových obědů a svačin na pět dní předem. Rozvoz jídel po Brně je 70 Kč.
 • v neděli večer k vám domů (rozvoz mezi 18 a 21 hod.)
 • v pondělí dopoledne přímo na adresu vaší firmy (rozvoz mezi 8 a 12 hod.) • FIT chutný oběd

  do 2.500 kJ
  135 Platby: stravenky, v hotovosti, na účet Rozvoz: pouze po Brně (ZDARMA)


 • FIT SVAČINA 1

  40 Platby: stravenky, v hotovosti, na účet Rozvoz: pouze po Brně (ZDARMA)


 • FIT SVAČINA 2

  35 Platby: stravenky, v hotovosti, na účet Rozvoz: pouze po Brně (ZDARMA)


Vyplňte registrační formulář (váš e-mail) a my vám budeme pravidelně zasílat jídelní lístek, dle kterého budete mít možnost si objednat jídlo do kanceláře.
Objednávky přijímáme vždy do čtvrtka 16 hod. předcházejícího týdne. Objednávky přijímáme emailem nebo telefonicky.

Liniebox


S programem LINIEBOX jíte, na co jste zvyklí. Jíte chutně, často, ale pravidelně a jen tolik, kolik váš organismus potřebuje.

LINIEBOX s.r.o.

  Brno - Kolejní 14

   +420 774 120 171

   info@liniebox.cz

Sledujte nás