Připravili jsme pro Vás nový web

Připravili jsme pro Vás nový web s rozšířenou nabídkou našich služeb o další produkty. Liniebox.cz se mění na značku Popapej.cz.


Pokud chcete zůstat na webu liniebox.cz, okno můžete zavřít.
Zavřít okno Přejít na nový web
Výrobní prostory a kvalita surovin | Krabičková dieta LINIEBOX

Výrobní prostory a kvalita surovin

Jídla programu hubnutí LINIEBOX připravujeme podle receptů společnosti STOB, specializující se dlouhodobě na dietologické jídelníčky. Všechna jídla chystá školený tým odborníků v naší nové kuchyni vybavené moderními technologiemi a zařízením. V celém procesu přípravy jídel velmi pečlivě dbáme na dodržování hygienických norem stanovených Evropskou unií.

Co nejmenší potřeba tuků a olejů

Jídla upravujeme převážně v konvektomatech, kde se pokrmy připravují v páře. Díky tomu zůstávají v potravinách uchovány důležité vitamíny, minerální látky a stopové prvky. Jídla nesmažíme ani nefritujeme. Tepelná úprava potravin probíhá ve varném prostoru, kde rovnoměrně cirkuluje horký vzduch. V průběhu procesu je možné regulovat stupeň vlhkosti vzduchu od 0 do 100%. To umožňuje provádět všechny druhy úpravy potravin - vaření, dušení, pečení, smažení nebo grilování. Proto je možné v konvektomatu připravit kompletní menu - od přílohy přes maso, zeleninu až po moučník. Podívejte se do fotogalerie jídel LINIEBOX.

Dalším důležitým krokem přípravy je balení jídel.

Kvalitní suroviny

Jezte zdravé, čerstvé a kvalitní suroviny!

Na kvalitu výchozích surovin dbáme každý den. Pečlivě si vybíráme naše dodavatele. Suroviny odebíráme od místních pěstitelů, výrobců a dodavatelů, o kterých víme, že je nám dodají čerstvé. Některé jsou v kvalitě BIO (luštěniny, celozrnná mouka, müsli, kořenící přísady atd.). Potraviny skladujeme v patřičných prostorách řízených moderními technologiemi, kde průběžně kontrolujeme teplotu a vlhkost.

Jídla programu hubnutí LINIEBOX připravujeme podle receptů společnosti STOB, specializující se dlouhodobě na dietologické jídelníčky. Nepoužíváme žádné konzervanty, chemické přísady nebo polotovary.

V případě dušených jídel používáme výhradně kvalitní rostlinné oleje v omezeném množství. Všechna jídla chystá náš profesionální tým v naší moderně vybavené kuchyni.Příklad surovin, které používáme:
  • Ovoce a zelenina: co nejvíce druhů sezónního ovoce a zeleniny
  • Maso: kuřecí a krůtí, libové vepřové maso, hovězí roštěná a hovězí zadní
  • Ryby: pangasius, rybí filé, treska, tuňák
  • Mléčné výrobky: jogurty, tvaroh, sýry, jogurtové nápoje, cottage
  • Luštěniny: čočka, fazole, hrách, cizrna
  • Pečivo: cereální, vícezrnné a celozrnné

Liniebox


S programem LINIEBOX jíte, na co jste zvyklí. Jíte chutně, často, ale pravidelně a jen tolik, kolik váš organismus potřebuje.

LINIEBOX s.r.o.

  Brno - Kolejní 14

   +420 774 120 171

   info@liniebox.cz

Sledujte nás